Ubytování

Oáza Kroměříž

V SOUČASNÉ DOBĚ UBYTOVÁNÍ V TOMTO OBJEKTU NENÍ MOŽNÉ.

Areál kláštera Milosrdných sester sv. Kříže se nachází v klidné okrajové části města, téměř u bran Květné a Podzámecké zahrady.

Pokoje jsou jednolůžkové, dvojlůžkové a trojlůžkové se společným sociálním zařízením na patře (celkem 9 pokojů, 18 lůžek). K dispozici je plně vybavená kuchyňka, společenská místnost na patře, wifi, parkoviště.

Informace o klášterním domku najdete zde.
Telefon 
+420 573 342 749, email: oaza@klaster-km.cz

 

Lázeňský dům Florentini, Teplice

V roce 2016 byl sestrám v rámci církevních restitucí navrácen dům Florentini (dříve Vladislav), který původně sloužil jako rekreační objekt Ministerstva obrany ČR. Po částečné rekonstrukci se na podzim 2018 znovu otevřel pro své hosty.

Lázeňský dům Florentini v Teplicích se nachází v blízkosti rozlehlého parku v lázeňské čtvrti Šanov. V docházkové vzdálenosti je historické centrum města. V blízkosti lázeňského domu najdete příjemné restaurace a hospůdky, bazén, lázeňské provozy.

Lázeňský dům nabízí apartmány, třílůžkové, dvojlůžkové a jednolůžkové pokoje (celkem 11 pokojů, 20+3 lůžek). Každý pokoj je vybaven televizí, minibarem, malou chladničkou, vlastním sociálním zařízením s fénem. V celém domě je možné připojit se k WiFi. K dispozici je společenská místnost vybavená kuchyňkou.

Informace o lázeňském domě FLORENTINI Teplice a rezervaci ubytování najdete zde.
Telefon: +420 731 999 008, email: info@florentini.cz